dzienniczek
SzkołaOsiągnięciaOsiągnięcia rok szkolny 2018/2019

Osiągnięcia rok szkolny 2018/2019

 

Bieg Szewców

 

Wygrana w Biegu Szewców: I miejsce Paulina Bilska, II miejsce Magdalena Puchała. Zawody odbyły się na stawach w Chełmku a biegwystapiły szkoły z naszej gminy. Gratulujemy.

 

 

 

 

linia1linia1

 

XXII Powiatowy Konkurs Plastyczny "Moje marzenia"

Wyróżnienia I stopnia uzyskała: Adrianna Zembaty z klasy IV a, wyróżnienia III stopnia uzyskali: Maja Poznańska z klasy V b, Pola Syska z klasy VI a, Karolina Szmilgiel z klasy VI a.

VIII Powiatowy Konkurs Plastyczny "Lubię smoki"

Wyróznienie przez kwalifikację do wystawy otrzymali: Nikola Nadolska oraz Franciszek Matusyk z klasy VI c, Maria kalemba z klasy III gim, Marlena Kocierz z klasy VI a, Mikołaj i Miłosz Bulińscy z klasy IV b.

GRATULUJEMY!

linia1linia1

  • Kolejne sukcesy

Antonina Syska, uczennica klasy VI naszej szkoły została laureatką Małopolskiego Konkursu Humanistycznego dla uczniów szkół podstawowych. W etapie wojewódzkim konkursu, który miał miejsce w Nowym Sączu, wzięło udział 111 uczniów, z czego 89 - zdobyło tytuł laureata.

Gratulujemy Antosi i trzymamy za nią kciuki w przyszłym roku szkolnym. 

linia1linia1

LAUREACI Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Paulina Plata uczennica II klasy gimnazjum została laureatką  VI edycji Konkursu Angielsko – Niemieckiego MŁODY POLIGLOTA w roku szkolnym 2017/2018 zajmując III miejsce.  Organizatorem konkursu jest Powiatowy Zespół nr 2 Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego i Technicznych w Oświęcimiu. Patronat honorowy nad konkursem objęli Jacek Krupa – Marszałek Województwa Małopolskiego oraz Zbigniew Starzec – Starosta Oświęcimski.
W konkursie zmierzyło się 105 najlepszych uczniów (wyłonionych podczas I etapu, do którego przystąpiło 546 osób) z 34 szkół podstawowych oraz gimnazjalnych z powiatów oświęcimskiego, bieruńsko – lędzińskiego, chrzanowskiego, wadowickiego, pszczyńskiego, bielskiego oraz jaworznickiego. Gratulujemy Paulinie i jej rodzicom!
 
Marcin Banasiuk uczeń VII klasy szkoły podstawowej został finalistą Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego dla uczniów szkół podstawowych w roku szkolnym 2017/ 2018. Marcin  pomyślnie przeszedł etap szkolny i rejonowy, a wynik jaki uzyskał w etapie wojewódzkim, który odbył się w Krakowie, pozwolił mu uzyskać tytuł finalisty tego prestiżowego i bardzo trudnego konkursu. Gratulujemy Marcinowi i jego rodzicom! Życzymy sukcesów w przyszłym roku!

linia1linia1

OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ BRD

 

brd 1brd 2

Dnia 15 i 16 marca odbyły się eliminacje miejsko-gminne w Ogólnopolskim Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym w Podolszu. Dwie drużyny reprezentujące naszą szkołę w kategorii SP oraz Gimnazjum stanęły na podium uzyskując 3 miejsce i przeszli do następnego etapu powiatowego. W skład drużyny w SP wchodzili: Paulina Bilska, Marcelina Wilczak, Konrad Matysik, Aron Wilczak. Gimnazjum reprezentowali: Patrycja Mazur, Kamil Sitek, Piotr Chanek.

Wszystkim gratulujemy i życzymy sukcesów w dalszym etapie!

 linia1linia1

ORIGAMI

 

nikola 1nikola 2

Uczennica klasy 4c Nikola Nadolska otrzymała I miejsce  w VII Ogólnopolskim Konkursie Origami "Magia zamknięta w papierze" w kategorii starszaki klasa IV.

GRATULUJEMY!

 

linia1linia1

 

 stypendia

Burmistrz Chełmka Andrzej Saternus przyznał stypendia artystyczne na 2018 rok dla uzdolnionych uczniów ze szkół gminy Chełmek. Z naszej szkoły stypendia otrzymali:  Klaudia Helbin, Antoni Fąfara, Antonina Syska, Pola Syska, Patrycja Kuligowska i Michał Konik .

Stypendystom serdecznie gratulujemy!

 linia1linia1

  • Wyniki konkursów plastycznych

W XVII POWIATOWYM KONKURSIE PLASTYCZNYM  „TRADYCJE ŚWIĄTECZNE I mdkNOWOROCZNE. HEJ, KOLĘDA, KOLĘDA!”

uczniowie naszej szkoły uzyskali kategorii prace przestrzenne klasy 0-III

  • nagrodę Szymon Matyasik klasa I b
  • wyróżnienia:  Jonasz Florek klasa I b, Kacper Pisarek klasa I b, Nadia Wilczak klasa I b, Filip Pawełczyk klasa II a
  • kwalifikacje do wystawy:  Amelia Grun klasa I b, Klaudia Łyduch klasa I b, Milena Maca klasa I b. Opiekun Katarzyna Żołdak, Agata Juszyńska

 w kategorii prace płaskie: 

  • nagroda: Mikołaj Buliński klasa IV b, Milena Kysiak klasa IV a
  • kwalifikacja do wystawy: Julia Ostrowska. Opiekun Agnieszka Mucha

 Miejski Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Chełmku rozstrzygnął konkurs "BOŻE NARODZENIE 2017". Po otrzymaniu 82 prac plastycznych dnia 22 grudnia 2017roku,  jury postanowiła przyznać 10 równorzędnych nagród. Wśród laureatów są uczniowie naszej szkoły:

Monika Mąsior klasa I b
- Krystian Palian klasa VII b
- Maja Poznańska klasa V b
- Viktor Chmurski klasa VI a
- Kacper Gondzik klasa VI a

GRATULUJEMY!!!

 

Lipiec 2020

Pn Wt Sr Cz Pt So N
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
Free business joomla templates