dzienniczek

Kwiecień 2019

 

WYNIKI OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU HISTORYCZNEGO "PRZYWRÓCIĆ GŁOS NIEZŁOMNYM, NIEOBECNYM NA LEKCJACH HISTORII"

 

Tytuł laureata otrzymali:
Przemysław Klimek -  kategoria: praca modelarska
Inez Nowak – kategoria: praca modelarska
 
Wyróżnienie otrzymali:
Jacek Sitek – kategoria: prezentacja multimedialna
Karolina Szmigiel – kategoria: prezentacja multimedialna
Pola Syska  – kategoria: prezentacja multimedialna
Jonasz Florek – kategoria: praca plastyczna
Karolina Szmigiel – kategoria: praca plastyczna
Inez Nowak  – kategoria: praca plastyczna
Martyna Florek  – kategoria: praca modelarska
Mateusz Latusek  – kategoria: praca modelarska
Szymon Łysak  – kategoria: praca modelarska

 

indeks

SZANOWNI UCZNIOWIE I RODZICE!

 

Informuję, iż od 29 kwietnia 2019r. /poniedziałek/ zajęcia w szkole rozpoczynają się zgodnie z planem lekcji.

Przedszkole również będzie funkcjonowało zgodnie z ustalonym harmonogramem.

Lucyna Kuligowska

Dyr SZS nr 1 w Chełmku

indeks 

 ZEBRANIA RODZICÓW PRZEDSZKOLAKÓW

 

Dnia 30 kwietnia 2019r. o godzinie 17.00. odbędzie się

zebranie z Rodzicami.

Sala nr 1 p. J. Świerz, p. S. Madejczyk

Sala nr 2 p. D. Pik, p. M. Koryczan-Zembaty

Sala nr 3 p. I. Trybuś, p. M. Piotrowska

W programie spotkania m.in:

- zapoznanie z przebiegiem edukacji przedszkolnej,

- przekazanie diagnoz,

- konsultacje indywidualne

indeks

MAJOWE ŚWIĘTA

 

1 MAJAŚWIĘTO PRACY

2 MAJA – DZIEŃ FLAGI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ

3 MAJAŚWIĘTO KONSTYTUCJI 3 MAJA

 

UROCZYSTA AKADEMIA Z OKAZJI ROCZNICY

UCHWALENIA KONSTYTUCJI 3 MAJA ODBĘDZIE SIĘ W DNIU

30 KWIETNIA 2019R. O GODZ. 11.40.

 indeks

  • MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ TEATRU 
Uczniowie naszej szkoły pamiętali o Międzynarodowym Dniu Teatru, który obchodzony jest 27 marca. Z tej okazji przedstawicielki Samorządu Uczniowskiego zaangażowały swoje koleżanki i  kolegów do zabawy w teatr. Przygotowały krótkie fragmenty doskonale nam znanych oraz mniej znanych utworów dramatycznych. W krótkich dramach, uczniowie mogli wcielić się w role i przez chwilę poczuć moc teatru. Wszystkich dziękujemy za udział w zabawie. 
indeks
  • PAMIĘTAMY
Społeczność szkolna uczciła 79. rocznicę zbrodni katyńskiej oraz 9.rocznicę katastrofy katyn 19smoleńskiej. Pochylając się nad mogiłami ofiar, uczniowie zorganizowali apel, na którym przybliżyli okoliczności zbrodni dokonanej przez władze ZSRR na elicie narodu polskiego w 1940 r. Przypomnieli o katastrofie samolotu w 2010 r., w wyniku której śmierć ponieśli przedstawiciele RP z prezydentem Lechem Kaczyńskim na czele. 

indeks

wielkanoc2019

indeks

  • "Dobrze Cię widzieć". Bądźcie widoczni na drodze
Bezpieczeństwo naszych uczniów to jedno z priorytetowych zadań naszej szkoły. Dbamy o bezpbezpieczeństwo dzieci przebywających w szkole oraz wdrażamy do stosowania zasad bezpieczeństwa podczas drogi do i ze szkoły, a także w czasie wolnym.
W ramach kampanii społecznej –  „Dobrze Cię widzieć” wszyscy uczniowie naszej szkoły  otrzymali kamizelki odblaskowe oraz plany lekcji zawierające „Siedem odblaskowych rad drogowych” . Celem akcji jest ochrona dzieci przed wypadkami na drogach, zwiększenie świadomości społecznej związanej z bezp 1zagrożeniami w ruchu drogowym i realne przeciwdziałanie wypadkom.
 
Chodzi o wykształcenie – zwłaszcza u dzieci, których życie i zdrowie jest najważniejsze – właściwych sposobów zachowania się na drogach.
 
Na zajęciach z wychowawcą uczniowie zostali zapoznani z zasadami bezpiecznego zachowania na drodze, oglądali filmy edukacyjne wskazujące na prawidłowe zachowanie pieszych w ruchu ulicznym oraz podkreślające wagę bycia widocznym. Galeria
 
indeks
Grudzien 2019

Pn Wt Sr Cz Pt So N
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5
Free business joomla templates