dzienniczek

Luty 2017

 

przedszkole1Dyrekcja Samorządowego Zespołu Szkół nr 1
im. A. Mickiewicza 
w Chełmku ogłasza zapisy dzieci do przedszkola na rok szkolny 2017/2018
 
 
Od dnia 08.03.2017 r. w sekretariacie szkoły przy ul. B. Chrobrego 9 wydawane będą WNIOSKI O PRZYJĘCIE dziecka do Przedszkola Samorządowego nr 1 w Chełmku. Dokumenty można pobrać również ze strony internetowej.
Termin składania wniosków wraz z załącznikami
od 08.03.2017 r. - 24.03.2017 r.
od godz. 8.00 do godz. 15.00
Informację można uzyskać pod numerem tel. 33 846-11-04
 
 Pliki do pobrania
 

indeks

 

  • Odwiedź bibliotekę! Mamy nowe książki

ksiazkiksiazki1

Biblioteka szkolna wzbogaciła się o nowe książki. Zachęcamy wszystkich do czytania nowości. Dla najmłodszych mamy kolejne części serii Czytam sobie, Czytam sam, dla nieco starszych dalsze części serii Magiczne drzewo, dla miłośników koni książki o koniach, a  dla lubiących podróże wspaniałe opowieści podróżniczki Neli, która opowiada o pięknych miejscach i fascynujących  zwierzętach. 

Zapraszmy! Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.

indeks

SKS w Naszej Szkole

DSC 0283 Kopiowanie  DSC 0284 Kopiowanie  DSC 0285 Kopiowanie

sks

DSC 0286 Kopiowanie   DSC 0287 Kopiowanie   DSC 0288 Kopiowanie

DSC 0289 Kopiowanie   DSC 0290 Kopiowanie

indeks

ogl

przedskole1

przedskole

klasa1sp

klasa1

 

 indeks

VI Ogólnopolskim Konkursie Origami „Magia zamknięta w papierze” w Gliwicach aż 5 uczniów osiągnęło sukces. Oto wyniki:

KATEGORIA DZIECI III klasy
II miejsce ANTONI FĄFARA kl. 3c                         III miejsce PATRYCJA KULIGOWSKA kl. 3c

A. FfaraP. Kuligowska

                                             wyróżnienie NIKOLA NADOLSKA kl. 3c

N. Nadolska

KATEGORIA STARSZAKI V klasy                                         KATEGORIA NASTOLATKI
I miejsce ANTONINA SYSKA kl. 5a                            II miejsce ALEKSANDRA KONIK kl. 2ga

 A. SyskaA. Konik

indeks

  • Wszyscy bawią się wspaniale, jak co roku w karnawale
   Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą.  W dniu 16 lutego w naszej szkole zdj 58 odbył się bal karnawałowy. Dzieci przebrane były za  bohaterów znanych bajek.  W sali balowej można było spotkać wróżki, królewny, delikatne motylki, rycerzy, piratów, policjantów, Spider-Mana, Batmana, ...  nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich  postaci. Uczniowie świetnie się bawili uczestnicząc wspólnie ze swoimi paniami  w zabawach prowadzonych przez uczniów z Samorządu Uczniowskiego. Na sali podczas pląsów robiło się kolorowo. Wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia. Rada Rodziców ufundowała dla dzieci soczki i pączki, dzięki którym dzieciaki nabrały nowych sił na zabawę i konkurencje. Kiedy czas zabawy dobiegł końca uczniowie z żalem opuszczali salę balową. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom, a to było głównym celem tego balu. Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów. Kolejny bal karnawałowy już za rok. Galeria
 
indeks
 
walenty napis
 
W dniu 14 lutego br. z okazji święta zakochanych w naszej szkole zorganizowano cykl zdj 18imprez związanych tematycznie z walentynkami. Członkowie Samorządu Uczniowskiego  udekorowali szkołę serduszkami i cytatami o miłości. Zgodnie z corocznym zwyczajem zorganizowano „pocztę walentynkową”, z której skorzystać mógł każdy, kto chciał przekazać innej osobie wyrazy sympatii.Ten szczególny rodzaj poczty cieszył się wyjątkową popularnością. Członkowie  Spółdzielni Uczniowskiej zorganizowali również kiermasz walentynkowy, który jak zawsze wzbudzał spore  zainteresowanie.  Uroku dodały czerwone  stroje naszych uczniów. Każda, tak wyjątkowo ubrana w tym dniu, osoba otrzymała  upominek od Spółdzielni Uczniowskiej. Galeria 

indeks

 

bal      dzieci tancerze          balldzieci taniec1

lkul

indeks

Maj 2020

Pn Wt Sr Cz Pt So N
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Free business joomla templates