1. informacja

Procedury Zgłaszania Szkody Do Ubezpieczyciela

got

Lista niezbędnych dokumentów i informacji

PONIŻEJ ZNAJDUJE SIĘ LISTA DOKUMENTÓW, KTÓRE POWINIENEŚ PRZYGOTOWAĆ

• Jeżeli wolisz wysłać je pocztą zrób ich kserokopie
  • Jeżeli wolisz wysłać je poprzez formularz on-line wykonaj ich skany.

PRZYGOTUJ SKANY LUB KSEROKOPIE DOKUMENTÓW

1.Dowód osobisty lub inny dokument tożsamości Poszkodowanego

2.Polisa własna

3.Pełna dokumentacja medyczna zawierająca postawioną diagnozę lekarską

4.oryginalne rachunki i oryginalne dowody opłat poniesionych kosztów nabycia środków pomocniczych i kosztów leczenia

5.Numer rachunku bankowego

Poniżej znajduje się lista informacji o które zapyta Cię konsultant jeżeli będziesz zgłaszał szkodę telefonicznie. Są to też informacje, które będziesz wprowadzał do formularza, jeżeli zdecydujesz się na likwidację szkody on-line.
Przygotuj także kartkę i długopis aby zanotować numer szkody, który otrzymasz po przyjęciu zgłoszenia.

1.Data, godzina i miejsce wypadku

2.Numer polisy, z której będzie zgłaszana szkoda

3.Dane osobowe Poszkodowanego ( PESEL, seria i numer dowodu osobistego )

4.Dane teleadresowe Poszkodowanego

5.Okoliczności zaistnienia wypadku

6.Dane jednostki policji i innych służb, interweniujących na miejscu zdarzenia

7.Dane kontaktowe do ewentualnych świadków zdarzenia

8.Rodzaj doznanych obrażeń ciała

NWW

• Jesienna twórczość klas drugich
Klasy drugie zainspirowane "Złotą Polską Jesienią" wykonały różnego rodzaju prace. Klasa IIa zdj 08i IIc z owoców dokonały "cudów" i zrobiły owocowe zwierzaki, które wyglądały bardzo apetycznie, aż chciało się je zjeść. Klasa IIb postanowiła wykonać jesienną biżuterię i wręczyć ją Pani Jesieni. Piękne jarzębinowe korale ozdabiają nie tylko szyję Pani Jesieni, ale również klasę.Galeria
zdj 15zdj 17

• Spotkanie klas drugich z panią leśnik

23 października gościliśmy w naszej szkole panią leśnik z Nadleśnictwa Chrzanów. Pani leśnik zdj 09opowiedziała  o swojej pracy, o lesie i mieszkających w nim zwierzętach. Podkreśliła, że to my jesteśmy gośćmi w lesie i musimy szanować zwyczaje gospodarzy, czyli zwierząt w nim mieszkających. Dzieci miały możliwość zapoznać się z różnymi gatunkami roślin,  występujących w lesie, oglądając przyniesione przez panią leśnik żywe gałązki drzew i barwne, jesienne liście. Dużym zainteresowaniem cieszyły się przyniesione  przez naszego gościa eksponaty m.in. poroże jelenia.
W podziękowaniu za spotkanie uczniowie klas II wręczyli pani leśnik bukiet kwiatów i obiecali chronić przyrodę oraz dbać o piękno naszych lasów. Galeria

ml

głosuj   mg

Uczniowie klasy drugiej gimnajzum: Wiktoria Remsak, Martyna Oleś, Aleksandra Oleś, Pola Chylaszek i Mikołaj Jarosz w październiku brali udział w pogramie Młodzi głosują.Program ten jest narzędziem wyrabiania nawyku głosowania i może dzięki temu przyczynić się do kształtowania postaw obywatelskich wśród młodych obywateli, a co za tym idzie zwiększenia frekwencji. Aby nie zostać biernym dorosłym, trzeba doświadczyć własnej aktywności obywatelskiej już w młodości - mówi dr Jacek Strzemieczny, prezes Fundacji Centrum Edukacji Obywatelskiej, która jest organizatorem programu. Głos oddany do szkolnej urny przez młodych ludzi jest dla nich często pierwszą szansą wyrażenia własnego zdania w sprawach ważnych dla kraju. Uczniowie w ramach projektu prowadzili wśród mieszkańców Chełmka akcje profrekwencyjne.

Finałem akcji były przeprowadzone w dniu 19 październikaMłodzieżowe Wybory Parlamentarnedla gimnazjalistów. Pracę zespołu w tym dniu wspomagała uczennica klasy trzeciej gimnazjum - Aleksandra Chacuś.

glosuj

• Spotkanie z weterynarzem

W środę 7 października odbyło się w naszej szkole spotkanie z lekarzem weterynarii Panią weterynarz 15Eweliną Kołodziejczyk. Oddziały Przedszkolne oraz uczniowie kl. I i III uczestniczyli w pogadance na temat pracy weterynarza, a także właściwej opieki nad zwierzętami.Galeria

• Odblaskowe "Pierwszaki"

Uczniowie klas pierwszych otrzymali odblaskowe serduszko od PZU w ramach kampanii
społecznej "Kochasz? Powiedz STOP Wariatom Drogowym". Serduszka zostaną przypięte do szkolnego plecaka. W ten sposób będą lepiej widoczni i bezpieczniejsi na drogach.

odbl 3odbl 4

odb 1odbl 2

podz

podzie

szafki

14 pazd1z.

• Dzień Edukacji Narodowej

Dzień Edukacji Narodowej popularnie zwany Dniem Nauczyciela jest polskim świętem państwowym zdj 05oświaty i szkolnictwa wyższego. Święto to upamiętnia powstanie Komisji Edukacji Narodowej, która była pierwszym ministerstwem oświaty publicznej w Polsce. Komisja ta została powołana z inicjatywy króla polskiego Stanisława Augusta Poniatowskiego na mocy uchwały Sejmu Rozbiorowego z dnia 14 października 1773 r.

W dniu rocznicy utworzenia Komisji Edukacji Narodowej, 14 października , obchodzimy Dzień Edukacji Narodowej. Dzień ten uznaje się za święto wszystkich pracowników oświaty.
Tradycyjnie w ramach podziękowania nauczycielom za ich trud włożony w edukację i wychowanie, uczniowie złożyli wszystkim pracownikom szkoły życzenia.Galeria

• Dzień Zwierząt

1 października rozpoczęliśmy obchody miesiąca poświęconego pamięci zwierząt. Aby zdj 25uwrażliwić naszych podopiecznych na krzywdę przypominaliśmy, że każdej żywej istocie należy się miłość i szacunek. Zorganizowana została zbiórka niezbędnych artykułów, które zostaną przekazane na rzecz schroniska w Chełmku. W tym dniu uczniowie mogli przyjść do szkoły w przebraniu za swoje ulubione zwierzątko. Galeria

Grudzien 2019